Najnovšie recenzie zo sekcie Nosiče bicyklov

Overený zákazník Testuj.to Filip

Zakúpený v Testuj.to

• Robustná konštrukcia, priestor na bicykle
  • Osvetlenie
  • Počiatočné zostavenie
  • Dodatočný kľúč k zámku pre každý držiak

Počiatočné zloženie je pomerne zložité (zle pasujúce otvory atď.), funkčne super, pevný. Veľa miesta na uloženie bicyklov, stabilné uchytenie bicyklov, dostatočný bezpečnostný systém proti krádeži. Veľmi dobré osvetlenie, viditeľné. Veľmi jednoduché použitie pri montáži na auto

Overený zákazník Testuj.to Barbora

• Kvalita
  • Český návod
  • Váha

Prvé použitie mi dalo trochu zabrať. Ako žena som mala celkom veľký problém s hmotnosťou balíka, keď mi prišiel poštou. Zloženie mi trvalo niečo vyše hodiny. Následná manipulácia bola takmer bez problémov. Za rozumnú kúpnu cenu je to kvalitný a pevný nosič, určite odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Eva

Zakúpený v Testuj.to

• Pri nasadzovaní svetiel pritiahne skrutku do drážky pre bicykel

Dodanie výrobku bolo rýchle. Materiál je pomerne kvalitný.Montáž výrobku je pomerne jednoduchá a rýchla. Trochu sme sa zapotili pri kroku 4 (montáž nosiča bicyklov za rám)ale zvládli sme to. Veľkou nevýhodou je, že pri montáži svetiel sa skrutka pritiahne do drážky, kde sa umiestňuje bicykel.

Thule EuroRide 942

Thule EuroRide 942

Overený zákazník AutoTrip.sk Overený zákazník

Zakúpený v AutoTrip.sk

Je to rýchlo zmontovane, zatiaľ nepoužité, vyskúšame cez dovolenku

Overený zákazník Testuj.to Lubomír

• Dizajn

Nosič sa dobre skladá, musíte správne nastaviť zámok na ťažnom zariadení, aby to naozaj dobre sedelo a neotáčalo sa.Je to dosť ťažké, takže nastavenie bolo dosť náročné.Najväčší problém vidím v dĺžke káblov, nikde nie je vidieť, ako ho správne pripojiť.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Pevnosť konštrukcie
  • Montáž držiaka na ťažné zariadenie
  • Úplnosť jednotlivých častí
  • Nosnosť držiaka
  • Vzhľad
  • Jednoduchosť sklopenia držiaka na uloženie vecí do kufra
  • Mäkký spojovací materiál (skrutky, matice)
  • Nežiaduce vychýlenie držiaka z osi vozidla v zákrutách

Montáž držiaka zabrala cca dve hodiny. Pri jeho zostavovaní sme použili návod, ktorý je zrozumiteľný aj pre domácich majstrov, nie však úplných laikov. V balení dodané spojovacie skrutky a matice sú z veľmi mäkkého materiálu, pri uťahovaní je potrebné byť opatrný, aby ste nestrhli závity. Držiak je po nasadení na ťažnú guľu zaistený pákou, ktorá ani po nastavení opornej matice nezabezpečuje dostatočné upnutie a pri preprave elektrobicyklov môže dôjsť v zákrutách k vychýleniu držiaka z osi vozidla . Samotná konštrukcia sa zdá byť dostatočne robustná na prepravu bicyklov.

Overený zákazník Testuj.to Jakub

• uzamknutie bicyklov.
  • uzamknutie na ťažnom zariadení
  • funkcia sklopenia
  • montáž
  • manuál

Zloženie bolo nepríjemné, príručka sa mi miestami zdala ako pre iný výrobok. Ale inak tu sedí pomer cena/výkon (3 bicykle, uzamykanie na ťažnom zariadení, uzamykanie jednotlivých bicyklov + možnosť sklopenia, keď potrebujem otvoriť kufor). Materiál je v danej cenovej kategórii OK. Funkčne zatiaľ úplne v poriadku.

Overený zákazník Testuj.to Dušan

• Dizajn
  • Kvalita
  • Rýchlosť zloženia
  • Jednoduchá manipulácia
  • Moc malá obíjmka uchytenia na rám

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie SIXTOL BIKE 3 - 3 bicykle prišiel v krabici rozložený a jeho zloženie bolo rýchle a jednoduché. Kvalita materiálu je dobrá. Konštrukcia je dobrá. tento výrobok sa dá sklopiť aby ste sa dostali do kufra. Podľa mojich skúseností s týmto výrobkom ho môžem len odporučiť a som s ním spokojný .

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• robustnosť
  • uzamykanie
  • možnosť sklopenia
  • podrobný popis inštalácie
  • nízka flexibilita upínacích ramien

Nosič bicyklov SX1014 je na prvý pohľad robustné a bezpečné zariadenie. Z pohľadu nie príliš technického typu používateľa chýba v návode podrobnejší popis postupu montáže. Ako prvý krok sa nám vyplatilo skúšobne namontovať konštrukciu na ťažné zariadenie, aby sme nastavili správnu uzamykaciu silu na ukotvenie nosiča, ktorý by inak nebol správne zaistený. Samotná montáž trvala približne 50 minút.

Overený zákazník Testuj.to Michal

• 13-pólová zásuvka
  • možnosť jednoducho sklopiť
  • možnosť uzamknutia každého bicykla
  • komplikovanejšie uloženie bicykla najbližšieho ku kufru

Zloženie nosiča bolo jednoduché. Mal som malý problém pri jeho nasadzovaní, kým som si uvedomil, že je potrebné v držiaku natočiť čiapku na guľu. Určite si dajte pozor, konektor má 13 pinov, takže pre niektorých by bola potrebná redukcia. Nosič je celkovo veľmi pekne spracovaný a pevný, čo má za následok trochu väčšiu hmotnosť, ako som očakával. Neviem, či by ho manželka nasadila, aby nepoškriabala auto alebo nerozbila napríklad svetlo na nosiči. Bicykle pekne držia, každý jednotlivý držiak sa dá uzamknúť a celý nosič sa dá ľahko sklopiť, aby sa dal otvoriť kufor.
Nosič odporúčam

• samotné prevedenie
  • bicykle netancujú
  • upnutie hlavice

zloženie nosiča zabralo 1,5 h a zvládne ho každá šikovná ručička
materiál a skrátenie na slušnej úrovni .
samotné správanie pri jazde veľmi dobré
Trochu som bojoval s hlavicou proti pohybu, ale pri trpezlivejšom nastavení drží.
Upínacie popruhy fungujú tak, ako majú
samotný držiak je veľmi výborny

Overený zákazník Testuj.to Ján

• Pevnosť
  • Možnosť sklopenia
  • držiak ŠPZ a svetiel tvoria len 4 malé skrutky
  • zdĺhavé prestavovanie páky na upevnenie bicykla
  • nie je vhodný pre bicykle s väčším priemerom rámu
  • hmotnosť
  • horší prístup k zámku sklopného mechanizmu, ak máte naložené bicykle

Nosič prišiel kuriérom v krabici rozložený. Montáž trvala menej ako hodinu. Nosič je stabilný, pevný. Bicykle dobre držia. Pripevnenie na ťažné zariadenie je po ideálnom nastavení veľmi rýchle. Oceňujem možnosť jednoduchého sklopenia pre prístup do kufra. Zatiaľ som prevážal dva bicykle. Pri troch bude asi náročnejšie ich namontovať.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• jednoduchý system uchytenia
  • menši priestor medzi bicyklami

Kúpili sme si nosič na 3 bicykle na pohodlnejšiu prepravu bicyklov. Montáž nosiča je spočiatku trochu náročná, kým si nenájdete svoj systém a neosvojíte si montážny systém. Najviac sme sa zapotili pri rozmiestnení bicyklov na nosiči, ale nabudúce už vieme, ako to urobiť a kam ktoré bicykle umiestniť. Výhodou je pre nás 13-pólový konektor, pretože nepotrebujeme adaptér. Kufor na VW Sharan sa dá normálne otvoriť aj so sklopeným nosičom. Dúfam, že nám nosič bude dobre a dlho slúžiť.

Thule ProRide 591

Thule ProRide 591

Overený zákazník Sportega.sk Miro

Zakúpený v Sportega.sk

Jednoduchosť a rýchlosť montáže.

BuzzRack Eazzy 1

BuzzRack Eazzy 1

Overený zákazník www.Auto123.sk Pavol Krajči

Pridané: 20. júna 2023

(naposledy upravené 20. júna 2023)

Zakúpený v www.Auto123.sk

Vo Vašej reklame na tento produkt píšete že sa dá nosič sklopiť aj s bicyklom. To nie je pravda. Tento nosič sa nedá sklopiť.

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

• Jednoduchá montáž
  • Prehľadný návod
  • Zvládne jedna osoba
  • Nevhodne vyriešené uchytenie ŠPZ

Cena sa rovná kvalite, s výrobkom som spokojný. Páči sa mi praktickosť výrobku.
Keby som však mohol zmenil by som uchytenie evidenčného čísla, upínací systém by bol asi vhodnejší. Bolo by to lepšie a rýchlejšie manipulovanie.
Hmotnosť je trochu väčší problém ak by nosič mala obsluhovať žena sama asi by to dalo trochu práce.

Thule ProRide 591 2x

Thule ProRide 591 2x