Najnovšie recenzie zo sekcie Nosiče bicyklov

Thule ProRide 591 3x

Thule ProRide 591 3x

Overený zákazník autorelax Martin

Pridané: 10. júla 2023

Zakúpený v autorelax

Rýchla a ľahká montáž, spoľahlivé upevnenie bicyklov.

Menabo MERAK RAPID

Pridané: 6. júla 2023

• Kvalita prevedenia
  • Materiál
  • Farebná kombinácia
  • V návode som sa trochu stratila.

Dlho sme uvažovali o kúpe nosiča na bicykle , keď prišla krabica a bolo v nej veľa súčiastok , myslela som si , že to nedokážem poskladať , ale priložený návod mi so všetkým pomohol , tak som to urobila aj sama. Musím povedať , že nosič je veľmi robustný a konštrukcia je pevná a bicykel na ňom drží ako pribitý. všetko vyzerá kvalitne svetlá , upevnenie aj konštrukcia.

Peruzzo ZEPHYR E-Bike 3

• Rýchla montáž.

Overený zákazník Testuj.to Jaroslav

Pridané: 5. júla 2023

• český návod a balenie
  • upevnenie kolies pomocou pásky, slabé pružiny.

Nosič je za cenovo výhodný, avšak v návode sa vyskytujú drobné chyby a niekedy je postup veľmi stručný. Pomohlo by pridať aj nejaký text. Inak sa zdá byť nosič stabilný a montáž na ťažné z. je rýchla. Menšie komplikácie sú s upínacím systémom na jednotlivé bicykle. Pásy na uchytenie bicyklov majú slabé pružiny a nedržia.

Thule VeloCompact 3 (926)

Thule VeloCompact 3 (926)

Overený zákazník Autohaus Miroslav

Pridané: 5. júla 2023

Zakúpený v Autohaus

• odoberatelne ramena
  • momentove uchytenie kolies
  • kvalita spracovania
  • celkom tazky
  • nie je uplne jasne aku silu treba vyvinut na prichytenie na gulu

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Stabilita
  • Bicykle sa pri jazde nehýbu
  • Rýchlosť upevnenia k vozidlu
  • Ťažká montáž stojana
  • Veľká hmotnosť

Nosič bicyklov je pomerne ťažký, k autu ho musel pripevniť priateľ, ktorý ho aj zložil. Skladanie nosiča trvá dlho aj kvôli zložitému návodu. Materiál je dostatočný na prepravu dvoch bicyklov. Keď sú všetky skrutky dotiahnuté, je nosič pevný, stabilný a bicykle na ňom držia bez pohybu. Pri ukladaní bicyklov odporúčam najprv nasadiť menší a potom väčší bicykel, pričom sa najprv nasadia a umiestnia bicykle na nosič a potom sa pevne utiahnu úchyty. Nosič sa počas jazdy nepohol, bicykle držali v poriadku celú cestu po diaľnici až na chalupu. Tento nosič bicyklov odporúčam na zakúpenie.

Thule EasyFold XT3 (934)

Thule EasyFold XT3 (934)

Overený zákazník MTBIKER shop Overený zákazník

Zakúpený v MTBIKER shop

• Odporucam - vyborny nosic

Zakúpený v Testuj.to

• Jednoduché pripevnenie k ťaznému zariadeniu
  • Jednoduché zostavenie dohromady
  • Plastovy držiak na ŠPZ a svetla

Kúpila som si SIXTOL BIKE 3-3. Ako žena môžem povedať, že som ho dokázala s prehľadom zostaviť úplne sama. Veľmi ľahko sa posadí na guľu na aute( na to je potrebná mužská sila) potom už len pákou zabezpečiť. Páka sa dá uzamknúť proti krádeži, ako aj samostatne každý bicykel.

Overený zákazník Testuj.to Zdeno

• Konštrukcia
  • Jednoduchá montáž
  • Niektore predvŕtané otvory su veľmi ostré

Montáž stojana netrvala dlho, všetko prebehlo bez väčších komplikácií. Všetky komponenty boli rozdelené do jednotlivých balíkov, takže bolo veľmi jednoduché zistiť, čo k čomu patrí. Podľa návodu, ktorý je veľmi jednoducho napísaný, sa dá všetko bez problémov zmontovať. K zásuvke je potrebné dokúpiť redukciu, ako je uvedené v popise tovaru. Stojan je kvalitný, pevný, ľahko sa s ním manipuluje a pri troche šikovnosti sa naň dá umiestniť aj kolobežka.

Overený zákazník Testuj.to Ján

• jednoduchá montáž
  • pevná konštrukcia
  • dĺžka kábla na pripojenie do zásuvky v aute
  • vždy prístupný batožinový priestor vozidla vďaka sklápacej konštrukcii
  • upevnenie RZ
  • odlepovanie nálepiek

Nosič na 3 bicykle sa po vybalení z krabice montuje pomerne ľahko, hoci hneď na začiatku sa pri mojom kuse vyskytol zádrhel v podobe krytky namontovanej na opačnej strane páky na montáž/demontáž z ťažného zariadenia, a tak sa zdalo, že chýbajú otvory pre upínacie skrutky. Inak je nosič celkom pevný, nechýbajú zámky na zabezpečenie každého bicykla zvlášť, ktoré mi na mojom predchádzajúcom nosiči dosť chýbali. Oceňujem možnosť vyklopenia nosič s upevnenými bicyklami pre prístup do batožinového priestoru.

Overený zákazník Testuj.to Zdeno

Zakúpený v Testuj.to

• Jednoduché pripevnenie k ťažnému zariadeniu
  • niekedy nejasný manuál
  • komplikovaná montáž
  • komplikované skladanie bicyklov na nosič

Tento nosič ma zaujal svojou schopnosťou sklopiť naložené kolesá od kufra. Hmotnosť nosiča bola pre mňa tiež prijateľná. Ľahko sa s ním manipuluje. Našiel som však niekoľko nedostatkov, ktoré začali trochu chaoticky napísaným návodom, v ktorom som sa niekoľkokrát stratil. Zostavenie nosiča mi trvalo približne 1,5 hodiny. Montáž na vozidlo bola rýchla a jednoduchá. Nasadenie kolies bolo náročnejšie, najprv sa musia nasadiť dve kolesá a pripevniť pomocou stredových úchytov, potom sa musia zložiť, aby sa dobre vošli na nosiči a nakoniec pevne dotiahnuť k držiaku. Kábel elektroinštalácie má inú koncovku ako moje vozidlá (Škoda Felicia), a preto som ho nemohol vyskúšať v cestnej premávke, ale iba pred domom. Bicykle sa počas tejto jazdy chovali dobre, držali, nehýbali sa, pôsobili stabilne. Nebál by som sa jazdy na diaľnici ani na českých cestách. Celkové hodnotenie je, že nosič spoľahlivo plní svoj účel, len ho treba trochu doladiť (ale možno je to tak so všetkými nosičmi, neviem, iný som ešte nemal).

Overený zákazník Testuj.to Viera

• jednoduchá montáž
  • pevná konštrukcia
  • 3 sady kľúčov na uzamykanie
  • Nosič sa dodáva len s 13-pinovou napájacou zástrčkou.

Balenie prišlo s rozmermi 100x40x25cm. Tovar bol pekne zabalený, rohy boli vystlané. Nosič prišiel bez jednorazového náradia - potrebujete vlastné. Návod obrázkový, pekne popísaný. Balenie kompletné až na 1 podložku. Montáž jednoduchá, niektoré plastové časti by bolo potrebné doplniť (vystužiť) podložkou v niektorých spojoch. Po zmontovaní sme nosič pripojili k ťažnému zariadeniu a urobili záťažový test. Nosič je pomerne pevný, unesie 50 kg. Nosič sa dodáva s 13-kolíkovou zástrčkou napájania. Ak máte starú zástrčku, musíte si objednať redukciu alebo si zaobstarať starú 7-kolíkovú zástrčku. Farby vodičov v zástrčke zodpovedajú štandardu.

• Uzamykanie
  • Možnosť sklopenia, aby sa človek dostal do kufra
  • Možnosť uzamknutia na ťažnom zatiadení aj bicykle
  • 13 pinový zásuvný systém
  • Robustnosť
  • Váha
  • Každý držiak extra kľúč

Balík nebol práve ľahký
Prekvapila nás ľahká montáž, keď aj s dvoma malými deťmi bola zmontovaná do 40 minút - super návod a ako sme zistili, je aj video na youtube
Konštrukcia je kvalitná, pevná
Uzamykanie bicyklov
Oceňujeme možnosť sklopenia, aby sa človek dostal do kufra
So všetkými tými kľúčmi si pripadáte ako Paklúč v pevnosti Boyard :D

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Vzhľad
  • všetko funguje ako má :-)
  • návod takmer bez textu, len s obrázkami
  • zložitá montáž výrobku pred samotným použitím
  • chýbajúca podložka pod skrutku
  • komplikované nastavenie držiaka po montáži na ťažné zariadenie
  • opakované skúšanie spôsobu upevnenia kolesa
  • počiatočná manipulácia s držiakom trvá viac hodín, ako sa očakávalo

Na úvod je potrebné napísať, že ten, kto nie je veľmi technicky zdatný, bude pre neho návod na zostavenie držiaka bez textu a len s obrázka trocha komplikovanejší. Z plánovanej hodiny sa ľahko stanú hodiny dve. Škoda, že sa výrobok nedodáva už zmontovaný! Držiak je veľmi ťažký, manipuláciu s ním musí vykonávať skôr muž. Pokiaľ ide o kvalitu materiálu, je otázkou, či príliš veľa plastových častí čoskoro nepraskne, najmä tie, ktoré sa upínajú na rám bicykla. Pre neznalého montážnika by som radšej volil výrobok, ktorý sa dodáva kompletný bez potreby montáže.

Pridané: 29. júna 2023

• Robustnosť
  • Pekný dizajn
  • Možnosť sklopenia
  • Zámok nosiča
  • Zámok bicyklov
  • Pomerne veľká hmotnosť

Nosič byciklov na ťažné zariadenie Sixtol E-Bike je naozaj veľký a robustný. Montáž mi dala celkom zabrať a bez videonávodu by som to nezvládla, ale tá radosť, keď to bolo hotové. Musím uznať, že všetko sedelo tak, ako malo. Stojan je vzhľadovo pekný a vyzerá kvalitne. Mám len jednu výhradu, samotná žena ho nedá na guľu, vzhľadom na jeho váhu. Inak nasadenie bicyklov je jednoduché a pomerne rýchle.

Overený zákazník Testuj.to Peter

Pridané: 29. júna 2023

• Vyzerá pekne.
  • Spoľahlivo drží na ťažnom zariadení
  • Na tri bicykle
  • Hmotnosť
  • Miestami horšia povrchová úprava

Nosič bicyklov dorazil perfektne zabalený v krabici. Kto nevie zmontovať nábytok z IKEA, nech si ho nechá zmontovať od niekoho zručného. Montáž nosiča pre jednu osobu trvá približne hodinu. Telo je vyrobené z oceľových profilov. Kvôli tomu je o niečo ťažší. Komaxit je miestami mierne poškriabaný a plast je na niektorých miestach mierne odretý. Upínanie na guľu sa vykonáva pomocou páky a drží veľmi dobre. Zatiaľ som ho vyskúšal s jedným bicyklom a všetko je v poriadku.

Overený zákazník Testuj.to Juraj

• Možnosť posúvať uzamykacie pásky
  • Jednoduchá inštalácia spz
  • Ani do jedného z áut sa po sklopení nemôžem dostať do kufra.
  • Veľká vôľa
  • Poddimenzované niektoré diely
  • Neergonomické spracovanie

Nosič sa musí zmontovať , montáž trvá približne 1 hodinu. Hoci pôsobí robustným dojmom, má veľkú vôľu. Niektoré diely sú poddimenzované a očakávam, že sa čoskoro poškodia. Nosič nie je ergonomicky domyslený, ale to asi zodpovedá cene. Bohužiaľ, výrobca neupozorňuje na to, že nie do všetkých typov áut sa nedá dostať do kufra aj napriek sklopeniu, a to kvôli konštrukcii rýchloupínacej páky.

Overený zákazník Testuj.to Tereza

• Uzamykateľnosť
  • Sklápanie na prístup do kufra
  • Prehľadný navod
  • Váha
  • Nedostatočné upevnenie svetiel

Balík som mala ako žena problém uniesť, ale vďaka jeho pevnej konštrukcii je prekonateľný. Montáž vykonal môj manžel, približne hodina a bolo to zložené. Sama by som asi mala trochu problém dať ho na ťažné zariadenie, muz ľavou zadnou, ale v dvojici to šlo dobre. Nasadzovanie bicyklov bolo trochu zložitejšie, kým sme na to prišli, ale keďže to bolo prvýkrát, teraz už budeme vedieť a pôjde to samo. Podľa môjho manžela " Nedostatočné upevnenie osvetlenia, pripevnenie len skrutka do plastu. Označil by som to za slabé miesto. "

Overený zákazník Testuj.to Kamila

• praktickosť stojana
  • jednoduchá manipulácia
  • ostré hrany predvŕtaných dier

Nosič bicyklov prišiel pekne zabalený, cestou sa nič nepoškodilo. Je potrebné prekontrolovať čísla kľúčov a zámkov, aby ste sa uistili, že všetko pasuje, jeden kľúč nepasoval do nášho zámku (iné číslo). Počas montáže sme si všimli, že v návode je malá chyba a v bode č. 5 je zrkadlovo otočená montážna skrutka pre upevnanie. Dávajte si pri montáži pozor na ostré hrany vyvŕtaných otvorov, väčšinou nie sú opracované a môžete sa porezať. Inak je stojan pekný, kvalitne spracovaný, ľahko sa s ním manipuluje a jeho montáž zvládne krok za krokom každý.

Zobrazujem 81 - 100 zo 500 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25