Peruzzo Siena 4

TOP 41 v kategórii Nosiče bicyklov

Peruzzo Siena 4

Naklápací, rýchloupínací systém pomocou kľúča. Maximálna hmotnosť 1 bicykla 17 kg. Hmotnosť samostatného nosiča 17,85 kg. Maximálna šírka plášťa bicykla 80 mm...
225 €

60 kg
Doplnok k nosiču

• Kvalita/cena
    • Rýchla montáž na vozidlo
    • Spĺňa účel (prevoz 4 bicyklov ), aj pri väčších rýchlostiach je stabilný.
    • Aj napriek tomu, že nie je uzamykateľný, po rýchlej demontáži sa mi zmestí do kufra.

Zatiaľ žiadne, použitý 2krát a bez problémov.

• , zakúpené v TAZAR Group s.r.o

• tovar prisiel v malom baleni

Nezrozumitelny navod,ziadny popis k oznaceniu skrutiek a suciastok ku produktu. Uz poliaci a nemci a cesi maju zrozumitelny navod ku skladaniu. Aspon maju oznacene casti a skrutky a matice a pod. neuplne balenie skrutiek ktore som si musel dokupit. Obchod v pohode ale vyrobca pod priemer

• slusny nosic za slusnu cenu

Montáž
na ťažné zariadenie
Maximálny počet bicyklov
Maximálne zaťaženie
60 kg
Doplnok k nosiču

Nosič SIENA na ťažné zariadenie  pre 4 bicykle

Naklápací, rýchloupínací systém pomocou kľúča. Maximálna hmotnosť 1 bicykla 17 kg. Hmotnosť samostatného nosiča 17,85 kg. Maximálna šírka plášťa bicykla 80 mm. Kompletné brzdové a smerové svetlá + odrazky. Štandardne dodávaný s elektrickou prípojkou so 13 pinmi. Mechanizmus upnutia nosiča má poistku proti samovoľnému uvoľneniu z ťažného zariadenia. Nosič nie je uzamykateľný na ťažné zariadenie.

• Kvalita/cena
    • Rýchla montáž na vozidlo
    • Spĺňa účel (prevoz 4 bicyklov ), aj pri väčších rýchlostiach je stabilný.

Zatiaľ žiadne, použitý 2krát a bez problémov.

• , zakúpené v TAZAR Group s.r.o

• tovar prisiel v malom baleni

• slusny nosic za slusnu cenu
  • , zakúpené v nosicenakola.cz

Super za tu cenu by som kúpil znovu.

• , zakúpené v autorelax

• Dobrá Cena
    • Kvalita produktu je primeraná a spĺňa účel, nemám výhrady.
    • Jednorázové zmontovanie nosiča trvala cca 3-4 hodiny.
    • Upevnenie na ťažné len pomocou aretovacieho šróbu trvala cca 20-30 min aj s naložením bicyklov.
    • Ak si človek kúpi ráčňový kľúč za pár Eur aj toto môže byť pohoda.
    • Doporučujem dokúpiť ešte dlhší úchyt na uchytenie 4. bicykla. A tiež nosič na ŠPZ.
    • Do budúcnosti je potrebné asi porozmýšľať o 3. ŠPZ, aby sa častým vyberaním z nosiča ŠPZ na aute nepoškodila.
    • Nemám výhrady

Doporučil by som tento nosič.
    Nosič funguje tak, ako som očakával.

• , zakúpené v Online sport

• nezrozumitelny navod

odporucam

lacné a dobré

• dobrán cena
    • zatiaľ neviem o ničom

OK

• , zakúpené v nosicenakola.cz

• Nemám veľké skúsenosti, ale cestu bez problémov prežil a bicykle tiež.
    • Určite odporúčam rameno na prvý bicykel, celé je to potom stabilnejšie. Osobne som použil aj vlasný zámok (istota je istota).Vyradil som vyklápanie, aj tak mi pri mojom veľkom aute nepomohlo a nosič sa stal stabilnejším. A poslednú nosnú tyč bicykla som otočil naopak ako je v návode (pri odpájaní nosiča a prípadne sklápaní sa neničí plast, ale dosadá na toto železo)
    • Možno by som k výrobku pridal aspoň jeden kus gumovej podložky na úchyt k zadným dverám. Klúč by bol super o cca 10cm dlhší, ale dá sa s ním poradiť.

Za tú cenu super produkt. Škoda, že to ešte obchodníci v SR nepochopili a tlačia len značku T......

• ok

ok