Peruzzo Brennero 4x4 0 recenzií
Nosič bicyklov Peruzzo Brennero 4x4, určený pre rezervnú pneumatiku terénneho vozidla, umožňuje bezpečnú prepravu dvoch bicyklov. Je vybavený ľahkými hliníkovými koľajnicami,... Celý popis
Peruzzo Brennero 4x4
Najlacnejšie ponuky (1) Peruzzo Brennero 4x4 77% (114×)Na sklade
Nosič bicyklov Peruzzo Brennero 4x4 s rezervným kolesom - 2 bicykle s koľajnicami (čierny)
Nosič bicyklov Peruzzo Brennero 4x4 s rezervným kolesom - 2 bicykle s koľajnicami (čierny)
Recenzie (0) Peruzzo Brennero 4x4 Hodnotenia produktu Peruzzo Brennero 4x4
Zatiaľ žiadne recenzie K tomuto produktu zatiaľ nikto recenziu nepridal. Buďte prvý a pomôžte ostatným s výberom.
Popis produktu Nosič bicyklov Peruzzo Brennero 4x4, určený pre rezervnú pneumatiku terénneho vozidla, umožňuje bezpečnú prepravu dvoch bicyklov. Je vybavený ľahkými hliníkovými koľajnicami, oceľovým rámom odolným voči korózii a má nosnosť 30 kg. Kompaktný v zloženom sta
Chýba alebo je nepravdivý niektorý dôležitý parameter? Uvedené informácie sú len orientačné, pred nákupom vo vybranom obchode odporúčame overiť, že predávaný model má kľúčové vlastnosti podľa vašich požiadaviek. Aj keď sa snažíme o maximálnu presnosť informácií, bohužiaľ nemôžeme zaručiť 100% správnosť. Ceny produktov sú vrátane DPH.
Poradňa Peruzzo Brennero 4x4
{"Obľúbené kategórie":[["Trezory","https://trezory.heureka.sk/"],["Pre domácich majstrov","https://dielna.heureka.sk/"],["Stojacie lampy","https://stojacie-lampy.heureka.sk/"],["Náhradné hlavice k ústnym sprchám","https://nahradne-hlavice-ustne-sprchy.heureka.sk/"],["Odžmolkovače","https://odstranovace-zmolkov.heureka.sk/"],["Nábytkové úchytky profilové","https://nabytkove-uchytky.heureka.sk/f:31756:30415939/"],["Miešacie metly na cesto ku kuchynským robotom","https://metly-haky-kuchynske-roboty.heureka.sk/f:37798:35307551/"],["Plávacie vesty pre psov","https://vycvik-psa.heureka.sk/f:14433:49996110/"],["Strojčeky na vlasy Philips","https://zastrihavace.heureka.sk/f:11421:67991;11451:47910/"],["Robotické kosačky Gardena","https://roboticke-kosacky.heureka.sk/f:42345:47526148/"]],"Vybrané značky":[["Nosiče bicyklov Bosal","https://nosice-bicyklov.heureka.sk/f:5941:159468/"],["Nosiče bicyklov Aroso","https://nosice-bicyklov.heureka.sk/f:5941:30326243/"],["Nosiče bicyklov EAL","https://nosice-bicyklov.heureka.sk/f:5941:47711870/"],["Nosiče bicyklov Uebler","https://nosice-bicyklov.heureka.sk/f:5941:444873/"],["Nosiče bicyklov Menabo","https://nosice-bicyklov.heureka.sk/f:5941:144967/"]],"Ako vybrať najlepšie":[["Ako vybrať vitamíny a doplnok stravy pre mačku?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-vitaminy-a-doplnok-stravy-pre-macku-c6248-20486/"],["Ako vybrať badmintonovú súpravu?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-badmintonovu-supravu-c1776-20319/"],["Ako vybrať navijak?","https://www.heureka.sk/a/ako-vybrat-navijak-c2700-19994/"]],"Vybrané produkty":[["Heidenau K66 100/80 R17 52H","https://pneu-pre-motocykle.heureka.sk/heidenau-k66-100-80-r17-52h/"],["Makita HW 102","https://vysokotlakove-cistice.heureka.sk/makita-hw-102/"],["Lastolite Ezybalance 50cm 18% Grey/White (LR2050)","https://odrazove-dosky.heureka.sk/lastolite-ezybalance-50cm-18-grey-white-lr2050/"],["Ivo I030RA IEC aktivní rozbočovač na 3 TV se zdrojem 12V","https://zosilnovace-rozbocovace.heureka.sk/ivo-i030ra-iec-aktivni-rozbocovac-na-3-tv-se-zdrojem-12v/"],["Brio Elektrický lokomotiva nabíjecí přes mini USB kabel","https://lokomotivy-a-vagony.heureka.sk/brio-elektricky-lokomotiva-nabijeci-pres-mini-usb-kabel/"],["K2 FELIX 5 l","https://starostlivost-o-kolesa.heureka.sk/k2-felix-5-l/"],["Collonil Soft Gum","https://udrzba-a-cistenie-obuvi.heureka.sk/collonil-soft-gum/"]],"Odporúčame":[["Apple iPhone 15","https://mobilne-telefony.heureka.sk/f:26540:34644595/"],["Apple Watch 9","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34738896/"],["Apple Watch Ultra 2","https://inteligentne-hodinky.heureka.sk/f:26541:34644606/"],["PlayStation 5","https://herne-konzoly.heureka.sk/playstation-5/"],["Lego","https://stavebnice-lego.heureka.sk/"],["Zimné pneumatiky","https://pneumatiky.heureka.sk/f:5428:13093/"],["Nábytok","https://nabytok.heureka.sk/"],["Oblečenie a móda","https://moda.heureka.sk/"]]}