Menabo ALPHARD Plus

MENABO ALPHARD PLUS je exkluzívny Nosič na 3 bicykle na ťažné zariadenie. Nosič bicyklov na ťažné zariadenie je vhodný pre 2 elektrobicykle s max. hmotnosťou 25 kg, alebo 3...
Doporučená ponuka www.naauto.sk

50 kg
Doplnok k nosiču
Preprava elektrobicyklov

• , zakúpené v autorelax

• Nosič som si vybral kvôli cene a nesklamal. Ak by som chcel 100% nosič, tak by som musel zaplatiť minimálne o 100% eur viac. Vadí mi len trošku plastové uchytenie svetiel - ale je to len detajl .

• Super pomer cena kvalita

Maximálne zaťaženie
50 kg
Doplnok k nosiču
Preprava elektrobicyklov

MENABO ALPHARD PLUS je exkluzívny Nosič na 3 bicykle na ťažné zariadenie.
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie je vhodný pre 2 elektrobicykle s max. hmotnosťou 25 kg, alebo 3 horské bicykle s max. hmotnosťou 15 kg, nie 3 elektrobicykle!.
Nosič bicyklov na ťažné zariadenie MENABO ALPHARD PLUS je možné rozšíriť pomocou rozširovacieho kitu ALPHARD na max. kapacitu 4 horských bicyklov pri max zaťažení 45 kg.
Veľmi jednoduchá montáž pomocou pákového uzáveru.
Odklápací mechanizmus pre pohodlné otvorenie zadných dverí.
Uzamykateľný nosič o ťažné zariadenie a taktiež uzamknutie bicyklov o nosič.
Hmotnosť nosiča MENABO ALPHARD PLUS 18,4 kg.
Materiál oceľ-hliník.
Nosič je vybavený 13-pólovým konektorom, balenie obsahuje redukciu na 7-pólovú elektroprípojku.
ŠPZ sa umiesťňuje na podložku ŠPZ (nie je v balení - dokupuje sa).
Vhodný pre všetky druhy bicyklov s priemerom rámu 30-70 mm. Pre bicykle s kolesami min. 22’ a max. 29’.
Maximálna rýchlosť s namontovaným nosičom MENABO ALPHARD PLUS je 130km/h.

• Super pomer cena kvalita

Rám je pomerne ťažký, neviem či manipuláciu s nosičom zvládnu aj ženy

Vyrobok vyhovuje mojim požiadavkam,osadenie,manipulaciavzhĺad

• , zakúpené v autorelax

• Nosič sme využívali cele leto a som maximálne spokojný
  • , zakúpené v autorelax

• Priaznivá cena. Spokojnost. Aj pri rýchlej jazde stabilný.
  • , zakúpené v autorelax

nosič pršiel prevažne v zloženom stave domontovať drobnosti trvalo asi 30 min rýchloupínak na guľu funguje perfektne rovnako aj jednoduche vyklapanie nosiča pomocou pačky stojan je pomerne stabilny vyskušané aj v naročnejšom terene pomer cena kvality super určite odporučam